مشاور قانون کار

قانون کار حقوق یک کارگر و یا کارفرما را مشخص می‌کند. تمامی قوانین حاکم بر کار شامل تعهدات و وظایف کارگران، ساعت کاری، شرایط کار و ...
ما به شما کمک می‌کنیم قانون کار بصورت کامل و جامع در مجموعه شما اجرا شود تا هیچگونه مشکلی در خصوص حق و حقوق کارگران تحت امرتان پیش نیاید. از اولین روز ما در کنار شما هستیم تا با تکمیل فرمها، تعهدات و سایر موارد بتوانیم به شما کمک کنیم نیروی کار مورد نیاز مجموعه در بالاترین سطح و مطلوب ترین حالت گزینش و به کارگیری شود. قراردادها کاملاً بر اساس قانون کار از اولین روز کاری منعقد گردد و تعهدات نیروی کار آموزش داده می‌شود.

مشاوره امور تامین اجتماعی

به شما کمک می‌کنیم که در حوزه اختیارات و فعالیت هایی که بیمه ارائه می‌دهد، اطلاعات دقیق کسب کنید تا بدانید که در هنگام بیمه کارگر چه نکاتی را باید رعایت کنید و چه روشهایی برای سهولت کارتان وجود دارد.
بدانیم قرارداد کاری منعقد شده بر چه پایه ای و با چه گروهی و با چه رده شغلی در کارتابل سازمان تامین اجتماعی باید ثبت گردد، چه آزمایشهایی و چه تست هایی باید نیروی کاری بگذراند تا کارفرما در آینده دچار مشکل نگردد.

تنظیم قراردادهای کار، لیست حقوق و لیست بیمه

این شرکت با حضور در مجموعه شما در مرحله اول نسبت به آموزش کادر اداری و سپس کارگران در خصوص کلیه مراتب قانون کار و تامین اجتماعی اقدام می‌نماید.
سپس با تکمیل فرمهای مربوط به اطلاعات شخصی و بیمه ای و شغلی کارمندان و کارگران مجموعه، قراردادهای آنها را تنظیم و صادر می‌کنیم.
در پایان هر ماه لیست کارکنان و کارگران به شرکت اعلام می‌گردد و شرکت بر اساس قراردادها و رعایت قانون کار، لیست حقوق و مزایای کارکنان را جهت واریز به کارفرما ارائه می‌نماید و بعد از پرداخت حقوق نسبت به تهیه لیست بیمه و ارسال آن به سازمان تامین اجتماعی اقدام می‌نماید.
کارفرماها باید بدانند که تنظیم قراردادهای کاری باید با توجه به سوابق تخصص و مدارک تحصیلی کارکنان مرتبط باشد. تعهدات ناشی از عدم انجام کار و سایر موارد باید طبق قانون در قراردادها دقیقا ذکر شود. هرگونه درخواست قانونی کارفرما باید در قرارداد کار به صراحت اعلام گردد تا مشکلی در آینده پیش نیاید.

کارشناسی اختلافات کارگری و کارفرمایی

ما قراردادهای کارکنان شما را صادر می‌کنیم، حقوق و مزایای قانونی آنها را محاسبه می‌کنیم، لیست بیمه را تنظیم و ارسال می‌کنیم در نتیجه هیچ اختلافی بین کارگر و کارفرماهای مجموعه های تحت قرارداد های شرکت ما وجود ندارد و در صورتی که کارگری شکایتی را داشته باشد در مرحله اول مذاکره می‌کنیم و سعی می‌کنیم اختلافات را حل کنیم و به یک توافق مشترک برسیم، در غیر اینصورت ما در هیات تشخیص و هیات حل اختلاف به نمایندگی از کارفرما حضور پیدا می‌کنیم و با اسناد و مدارک موثق از کارفرماها دفاع می‌کنیم.

مشاوره کارفرمایان و مدیران در حوزه منابع انسانی و روابط کار

ما به شما در خصوص

 • طراحی لیست حقوق و دستمزد
 • طراحی سیستم پاداش
 • مسائل روابط کار و قرارداد کاری
 • ایجاد مکانیزم انتقالات و پیشنهادات کارگری
 • جذب و استخدام کارکنان
 • آموزش نیروی انسانی
 • بیمه تامین اجتماعی
 • طراحی و شرح شغل
 • طبقه بندی مشاغل

مشاوره می‌دهیم.

خدمات بیمه‌ای برای مشتریان عزیز

همچنین این شرکت مفتخر است اعلام دارد که در صنعت بیمه نیز آمادگی همکاری لازم و مناسب را دارا می باشد.
از جمله:

 • مشاوره اختصاصی و صدور بیمه نامه های مورد نیاز و مرتبط با فعالیت واحد مورد نظر از جمله در زمینه بیمه نامه‌های مسئولیت مدنی، حوادث، آتش سوزی، اشخاص و غیره
 • ارائه تعهدات و تخلفات بسیار مناسب در زمینه صدور بیمه نامه های مورد نیاز و پشتیبانی مناسب در هنگام بروز خسارت بیمه‌ای
 • ارائه تخفیفات و شرایط پرداختی ویژه برای بیمه نامه‌های پرسنل محترم شرکت (از جمله بیمه نامه های ثالث و بدنه و خودرو و سایر رشته ها...
کلام آخر روابط کار

بسیاری از مسائل و چالش های این حوزه با یک سوال ساده و از طریق مشاوره برطرف می‌شود در حالی که برطرف نکردن آنها می‌تواند همراه با جریمه های میلیونی از طرف سازمانها باشد.
اینکه مدیران و کارفرمایان از اطلاعات قوانین مربوط به کار و تامین اجتماعی آگاهی پیدا کنند باید تیم مشاوره و تخصصی را در کنار خود داشته باشند تا بتوانند بدون مشکل کار و کارگر به فعالیت های خود ادامه دهند.
بگذارید تجربه ما راهنمای شما باشد...